Listopad 2009

cHcEŠ být mým sb??

29. listopadu 2009 v 18:33 | rAjČáTkO =D |  blogíís*
ahoj jestly chceš být mým sb tak do komentářů napiš
-nick
-blog
-jak často asi budeš chodit na můj blog?

Linsay Lohan-nafotila akty

29. listopadu 2009 v 18:32 | rAjČáTkO =D
Mladá herečka si dobře uvědomuje, že její popularita už není to, co bývala a tak se rozhodla opět zviditelnit. Do světa vypustila zprávu, že bude opět pózovat nahá.
Zdá se, že Lindsay už neví, jak na sebe upoutat pozornost. Kromě různých skandálů, o kterých se občas napíše, je její osoba téměř opomíjena. Tato situace se Lin samozřejmě nelíbí a tak se opět rozhodla nafotit akty. Herečka bude pózovat spolu se dvěma dalšími muži a jednou ženou, před objektivem slavného fotografa Terryho Richardsona. Podle předběžných informací by měly být fotky určeny pro francouzský magazín Purple…
Kromě toho herečka prohlásila, že si ji návrhář Emanuel Unargo vybral jako tvář nové kolekce. S podobnou prací má Lin již zkušenosti. Minulý rok pro toho návrháře pracovala také, ovšem moc úspěchu nesklidila…
Pro připomenutí si můžete prohlédnout akty, které Lindsay nafotila v minulosti.

PussyCat Dolls se rozpadají..

29. listopadu 2009 v 17:58 | rAjČáTkO =D
Populární taneční skupina Pussycat Dolls, jenž na nějaký čas ovládla hudební scénu hlásí definitivní rozchod. Za vším stojí Nicole Scherzinger!
Skupina Pussycat Dolls, jenž se stala doslova přes den známá po celém světě, se definitivně rozpadla. Ačkoliv veřejně její členky prohlašují, že se rozešly v dobrém, opak je podle důvěrných zdrojů pravdou. Žádná z dívek nemluví s Nicole a mezi děvčaty se prý rozpoutala pořádná "válka". Všechny se totiž domnívají, že Nicole na sebe strhala veškerou pozornost a využila správné chvíle, aby se vrhla na sólovou dráhu…

VYhodnocení sb

29. listopadu 2009 v 16:37 | rAjČáTkO =D |  blogíís*

ZaPsSali Seee!

Nikkushk@

°°Miss._Princcess°°

Jaja

*PeťulQa*

_sLeČnA Miškaaa_

AsHley.SiS

!zabella

-MAŽU-

nnikynka

sweet-kisulqa

Aničulik a MS hey

Kazumi Takahaski

Terý and Aný

Maky Mucq

Terý


P.S. jestly jsem si u někoho nevšimla že má pozastaveno
a je v tomto článku jakože ho mažu tak ať se určite ozve!!
a dám ho zpět!!!-SLAVÍK-

29. listopadu 2009 v 15:40 | rAjČáTkO =D
Achooj takže promiňte
že jsem včera nepřidávala
ale spala jsem u babičky:D
lidičky včera ten slavíík:D
já jse s toho nemohla

hlAVNĚ JÁ JSEM GAY:D


??zapsala ses??

27. listopadu 2009 v 14:47 | rAjČáTkO =D |  blogíís*
dětičky jestly pak víte že tu je kontrola sb??
jo je, TADY tak kdo se ještě nezapsal tak se plosíím zapište
a zítra nebo pozítří to uzavřu juu?

Opilá Rihanna

27. listopadu 2009 v 14:41 | rAjČáTkO =D

V nedávné době koncertovala Rihanna v Londýně. Po svém vystoupení zamířila do jednoho z místních klubů, kde se posilnila alkoholem. Zapomněla však na svoje ultrakrátké šaty a ukázala víc, než by chtěla…
Populární zpěvačka Rihanna představila minulý týden své nové album v Londýně. Po jednom ze svých koncertů se vydala do klubu Mahiki spolu s přáteli a při té příležitosti se posilnila alkoholem. Když v pozdních večerních hodinách opouštěla klub, zapomněla na svoje krátké šaty a ukázala přihlížejícím víc, než by sama chtěla. Ovšem příliš hezký pohled to nebyl, taková celulitida nevypadá příliš dobře…
Tento týden se zpěvačka přesunula do New Yorku, kde měla v pondělí naplánovaný koncert. Ačkoliv mělo vystoupení začínat již v 5 hodin odpoledne, své fanoušky nechala Rihanna čekat o tři hodiny déle. Dorazila až krátce po 8. hodině, ovšem omluvu z jejích úst nikdo nezaslechl…

Jenifer Lopez-Fresh Out The Oven nový klip

23. listopadu 2009 v 20:01 | rAjČáTkO =D
Jennifer Lopez právě dotočila nový videoklip na píseň Fresh Out The Oven, která se objeví na jejím novém připravovaném albu.
Videoklip režíroval Jonas Akerlund a tato píseň by měla sloužit k propagaci jejího nového alba, které údajně dostalo název "Love". Oficiálně bude tento videoklip představen světu 22.listopadu na American Music Awards. V rozhovoru pro rádio 102,7 FM s DJ Skee prozradila proč nazvala své nové CD právě Love. " Nenazvala jsem ho tak ,protože mám problémy se svým manželem,ale protože vždycky zpívám o lásce a o svých zkušenostech. Celou moji kariéru byla láska mým hlavním tématem."
Další singl,který se objeví na seznamu písní připravovaného CD , nese název Louboutins. Tato píseň byla nejdříve napsána pro zpěvačku Brandy, ale nakonec ji získala JLo. Louboutins je píseň taneční s prvky popu.
Videoklip'Fresh Out The Oven' :Jak se tvořil videoklip 'Fresh Out The Oven'Aduio nahrávka píseň Louboutins
A zde máte několik fotek ze zkoušek na American Music Awards.Victoria’s Secret Fashion Show!

23. listopadu 2009 v 19:45 | rAjČáTkO =D

Jedna z největších módních událostí roku vyvrcholila večer 19. listopadu v New Yorku. Prestižní značka Victoria's Secret připravila velkolepou show…
Modelky zvučných jmen předváděly extravagantní a nápadité modely a samozřejmě i svá těla. Jedním z největších překvapení večera byla Heidi Klum, která se prošla po mole. Ukázala tak, že i za měsíc po porodu se může žena dostat do formy. Vrcholem celé přehlídky pak byla Marisa Miller, která předvedla diamantovou podprsenku v hodnotě 3 miliony dolarů.
NeW dESsIgN<3 kapičku pomohla AsHlEy.SiS :)

23. listopadu 2009 v 19:31 | rAjČáTkO =D |  blogíís*
dětičkýý:) blogíísek má nová kabátek:)dělala jsem ho já ale pomohla mi ashley.sis..:)
jinak omlouvám se že jsem nebyla´´ONLINE´´...byla jsem u ortopeda se zádama...ale nic zvláštního jsou v pohoodéé:D pp du něco přidat :::))
jo a etě ten náhled:D

KONEC POZASTAVENÍ!!

22. listopadu 2009 v 18:45 | rAjČáTkO =D |  blogíís*
byla to jen menší krizička ale už je pryč :) za jsem on liné:)

POZASTAVENO

20. listopadu 2009 v 12:17 | rAjČáTkO =D
-POZASTAVUJU-

Vyřazený miláček Ben Cristovao: Pustil se do Hejmy!

18. listopadu 2009 v 14:19 | rAjČáTkO =D

Na fotky finalistů SuperStar se podívejte v naší galerii!
Jak píše server Ahaonline.cz, Hejma už podruhé urazil hudební legendu. Nejprve označil Michaela Jacksona za úchyla a v dalším kole řekl, že Lenny Kravitz neumí zpívat.
"Myslím si, že Lenny Kravitz neumí zpívat. Stejně jako ty," řekl mu Hejma.
To se Benovi, který během rockového kola zazpíval píseň American Woman právě od Kravitze, vůbec nelíbilo.

"Já si myslím, že tímhle vyjádřením si pěkně naběhl. Každý člověk, který někdy slyšel Lennyho, i naživo, ví, jak zpívá. Myslím, že to bylo úplně scestné," řekl slovenskému serveru cas.sk vyřazený Ben Cristovao.
Miláček fanynek ale neztratil hlasy jen kvůli svému zpěvu. O hlasy mohl přijít i díky svému otčímovi Radovanu Sitařovi, který se zapletl do jedné z největších korupčních afér v Česku. Ben tak díky němu ztratil hlasy některých fanoušků.
Ve finále zbylo už jen šest zpěváků. Tento víkend zazpívají songy Karla Gotta. Jak se s tím poperou, uvidí diváci v neděli večer na Nově.

mNoO éD

16. listopadu 2009 v 11:09 | rAjČáTkO =D
víte jak jsem váám povídala ze školy o té olympiádě? tak víte co.!byla jsem druhá :D a mám stříbrnou medajli...éD a co jinak?jedu do brna nakupovaat takže budu přidávat až tak v 16:00 nebo nevím jestli vubec přidám ale budu se snažit i oběhnout..páá

achooj

15. listopadu 2009 v 23:03 | rAjČáTkO =D |  blogíís*
takšéé..pro všechny co ještě nespí :D a jejich rodiče někde paří..noo vy co jste se na to těšíli tak se netěště..!!!je to hrůza..!

Nenávist nebo žárlivost?Šenková to přehnala a co na to chodúr?

14. listopadu 2009 v 19:06 | rAjČáTkO =D
Řečičky o tom, že všichni finalisté Česko Slovenské SuperStar si vzájemně rozumějí a "milují se", nebudou až tak pravdivé! Důkazem je vyřazená Leona Šenková (16), která bez okolků přiznala, že by okamžitě vyhodila Martina Chodúra!
"Měli by vyřadit Chodúra, aby mu ta sebejistota klesla.Ne nežárlím..jen on není ten kdo by to měl vyhrát!Šenková vzkazuje Chodúrovi:ani hlas ti nepošlu!

I důvod svého vyřazení vidí jasně: "Myslím, že v této soutěži jde hlavně o vzhled. Navíc hlasují více holky, které se zbláznily do kluků ze SuperStar, takže jsem byla znevýhodněna i tím, že jsem baba," míní Leona, jež na svém vzhledu ani zpěvu rozhodně nemíní něco měnit...


pHoTo oF Listopad :)

12. listopadu 2009 v 14:49 | rAjČáTkO =D
hlasujte pro fotku měsíce listopad :)

HLASUJTE v anketě pod článkem :D

[first look] M Magazine's 2009 Hollywood Halloween Event

12. listopadu 2009 v 14:34 | rAjČáTkO =D

Ashley Tisdale se prochází na červeném koberci vůbec první M časopisu Hollywood Halloween 2009 v Marquee v New Yorku na 11. listopadu. Ashley na sobě měla černo-zlaté šaty a lodičky s
černými podpatky. Její tvář vypadala velmi ohromující s teplou červenou rtu-lesk. Užijte si obrázky a průběžně kontrolovat Další obrázky!


MUJ KOMENTÁŘ: Ashley se opět předvedla v tom nejlepším :) moc jí to sluší :)

iNNa- on&on

12. listopadu 2009 v 10:43 | rAjČáTkO =D
nejvííc best .D

iN sChOOl

12. listopadu 2009 v 10:41 | rAjČáTkO =D
ahojky jsem ve škole :) máme ájinu a jsme na compech...a 5 vyučovací hodinu máme jakousi netradiční olympiádu..! nooo opět nic nevyhraju takžee..nooo jinak dostala jsem z čtvrtletky s čejáku 2,2 takže v phoo :) mějte se pěkněě :)


p.s. až přijdu domůů dám vám new photečky ashley